Choď na obsah Choď na menu

Verratti předstihl Messiho a Neymara s 8 body

V pátém kole francouzské Ligue 1 odehráli hráči Paris Saint-Germain svou nejlepší formu ve svém fotbalový dres a vybojovali další velké vítězství, když hladce porazili Toulouse 3:0. Messi a Neymar byli ve stabilizovaném stavu, Messi poslal 2 asistence a ve 36. minutě hry Neymar dokončil strkanici a skóroval; ve 49. minutě hry završil Messi přihrávku obráceným trojúhelníkem a Mbappé na něj navázal náložem. . V 89. minutě hry se Mbappé trefil dalekonosnou střelou do rámu dveří, po něm doplnil doplňující zásah Bernat a Paříž si úspěšně odvezla vítězství 3:0.

Pozornost si zaslouží spíše výkon defenzivy v této hře. Kontrola pařížské střední zálohy a zálohy určuje horní hranici výkonnosti letošní sezóny. Verratti, který má hodnotu až 50 milionů eur v dresy Paris Saint-Germain č. 6, také podal stejně vynikající obranu. Proto tlačil na horkého Messiho a Neymara, aby se stali MVP vítězství 3:0 nad Toulouse, přičemž pokryl téměř celý střed hřiště a zadní hřiště jedním člověkem a podepřel obranu týmu. Verratti pomohl PSG ovládnout střední pásmo a zkompletoval 87 přihrávek, z toho 81 přesně našel spoluhráče, a co bylo ještě šílenější, měnil se v kradoucí stroj. V této hře dokončil šílených 9 krádeží. Všechny tyto údaje jsou nejvyšší ve hře, podpořily Verrattiho získat nejvyšší skóre ve hře, autoritativní média "L'Equipe" udělila Verrattimu herní maximum 8 bodů, Messi a Neymar oba získali 7 bodů.

V této kampani nebyl celkový výkon Mbappého dobrý. Vstřelil pouze 1 gól z 5 střel a 4 střely na bránu, pouze 1 úspěch v 7 driblingech, pouze 2 výhry ve 13 konfrontacích a 1 ofsajd. Takže i kdyby dal 1 gól, hodnocení hry je stále nižší než Verratti. Mladý Mbappé se potřebuje znovu prozkoumat a upravit svou mentalitu a stav, jinak může být postupně izolován nebo překonán.